Relaxační vinná koupel

Pro některé je to novinka, jiní to již vyzkoušeli. Vinné lázně – další relaxační procedura ve světě wellness. Když mohou existovat pivní lázně, tak proč by mělo být „víno“ pozadu. Ať už je to jakkoliv, jedno je jasné, v obou případech se jedná o skvělé a mezi lidmi oblíbené relaxační procedury, které jsou vyhledávané a poptávané.

Vinné lázně jsou ve většině případů propojeny s majiteli vinic, z čehož vyplývá, že co se týče lokality, budete se muset vydat zejména na Moravu, ale výjimky potvrzují pravidlo…

Vinná koupel může být zároveň i skvělým dárkem pro zamilované páry, k výročí, pro novomanžele atd. Díky prostředí a vínu je zde propojena relaxace a romantika, což láká mnohé mladé, ale i starší páry, které si chtějí odpočinout a zapomenout na starosti běžného života.

Pokud vás vinná procedura zaujala, pak už zbývá jen jediný krůček a to, objednat si vinnou lázeň v některé z lokalit jako jsou Hustopeče, Ostrava, Orlová, Lednice či Praha.

Základem vinných lázní je skutečnost, že vinné hrozny obsahují velké množství léčivých látek v čele s tzv. polyfenoly, které mají blahodárné účinky na lidský organismus. Tohoto si nemohli nevšimnout ani výrobci kosmetických přípravků, kteří do své nabídky zahrnul

Příspěvek byl publikován v rubrice Relaxační masáže se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář