Bambusové masáže

V sérii našich miničlánků, které se věnují různým typům masáží, se nyní zaměříme na jeden speciální typ, kterým je bambusová masáž. Jak již vyplývá z názvu, bude zde jistě nějaká vazba na bambus jako takový. Přesně tak tomu je, jak bude popsáno v následujících řádcích.

Bambusová masáž využívá unikátní techniku. Při masáži jsou totiž využívány bambusové tyče. Samozřejmě je potřeba takovou masáž absolvovat u profesionálů. Jedině tak bude mít potřebný efekt. Bambusové masáže se řadí mezi procedury, které si jen stěží můžete dopřát doma. Ikdyž nikdo vám nebrání si zakoupit bambusové tyče, nastudovat si základy této masáže na internetu a pustit se do díla 🙂

My však doporučujeme návštěvu profesionálního maséra či masérky. Bambusové masáže jsou ceněné zejména díky tomu, že mají zklidňující a uvolňující vlastnosti. Dalším důležitým faktem je skutečnost, že mají rovněž drenážní vlastnosti. Bambusovou masáž ocení sportovci, ale i ženy, pro které je tato masáž pomocníkem v boji proti celulitidě.

Masáže nesoucí jméno tohoto přírodního materiálu využívají rovněž vlastností bambusového oleje, který má vyživující, obnovující, regenerační a hojivé vlastnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Relaxační masáže se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář